مشهدی حسین داستان نما به جمع حامیان طبیعت پیوست

نویسنده : مدیر نذرطبیعت
1398/5/18 20:31:36 | 3 دیدگاه

مشهدی حسین داستان نما همان روستایی اهل مرودشت فارس که سالهاست با به کول کشیدن بشکه 20 لیتری مسیرهای کوهستانی را طی میکند تا به حیات وحش و پرندگان آب برساند طی مراسمی رسما عضو انجمن نذرطبیعت شد.


طی مراسمی به مناسبت روز خبرنگار با حضور مسئولین شهرستان مرودشت از آقای حسین داستان نما بابت آبرسانی به حیات وحش تقدیر شد.

ماه گذشته بود که گزارش خبری تلاش مش حسین از شبکه استانی فارس پخش شد و پس از اطلاع تیم نذرطبیعت تصمیم گرفتیم از ایشان تقدیر کنیم لذا با تماس با اداره محیط زیست شهرستان مرودشت قرار شد در اولین مراسم رسمی با حضور مسئولین شهرستان از ایشان نیز دعوت شود.

لوح تقدیر به همراه کارت حامی طبیعت برای ایشان صادر شد و به شهرستان ارسال گردید.

در این مدت مطلع شدیم متأسفانه یک رأس بره متعلق به آقای داستان نما نیز طعمه گرگ شده است لذا به همراه لوح تقدیر یک کارت هدیه پنج میلیون ریالی نیز اختصاص دادیم تا شاید گوشه ای خسارت حیات وحش جبران شود.

کارت حامی طبیعت ویژه اعضایی است که در سایت ثبت نام کرده و متعهد شوند ماهیانه حداقل پنج هزار تومان به پروژه ها کمک نمایند. اگر شماهم میخواهید کارت حامی طبیعت داشته باشید پس از ثبت نام در لینک زیر و اولین حمایت از صفحه مربوطه درخواست خود را ارسال نمائید تا پس از صدور به آدرستان پست شود.

https://www.nazretabiat.ir/register

گزارش خبری تلاش آقای داستان نما را در زیر ببینید:

دیدگاه

مریم طاهری

آقای بحری بزرگوار
با تمام احترامی که برای شما قایلم؛ چنین هدیه ناچیزی به چنین بزرگ مردی؟؟


پاسخ مدیر :
پنج میلیون ریال اهدا شده است. درسته ناچیزه و امیدوارم بتونیم مجددا از زحماتشون تقدیر کنیم.

سید حمید میرکمالی

دم‌ غیرت این مرد طبیعت دوست گرم

و سپاس ویژه که شما از ایشون تقدیر کردید و نذاشتید زحمات این مرد بزرگ نادیده گرفته بشه ، به نظر من ارزش هدیه مهم نیست ، اینکه بیادش بودید و این عمل رو انجام دادید قطعا دل ایشون شاد شده

واقعا ازتون سپاسگذارم 🌺🌸🌺

ف . رحیمی

احتراما ، با توجه به اعلام ایشان برای کمک در انتقال آب به بالای کوه جهت جانداران ، امیدوارم در اولین فرصت موضوع خرید قاطر برای این هدف در لیست پروژه های نذر طبیعت قرار گیرد .. این رنج بسیار طاقت فرسایی است که کمتر کسی قادر به انجام آن است ... واقعا دست پریزاد آقای حسین داستان نما عزیز .. خدا ازت راضی باشد و در پناه حق . آمین